Jadłospis na okres 19.10.2020-23.10.2020

Jadłospis na okres 12.10.2020-16.10.2020

Jadłospis na okres 05.10.2020-09.10.2020

Jadłospis na okres 28.09.2020-02.10.2020

Jadłospis na okres 21.09.2020-25.09.2020

Jadłospis na okres 14.09.2020-18.09.2020

 

Jadłospis na okres 07.09.2020-11.09.2020

Jadłospis na okres 31.08.2020-04.09.2020

Jadłospis na okres 24.08.2020-28.08.2020

Jadłospis na okres 17.08.2020-21.08.2020

Jadłospis na okres 10.08.2020-14.08.2020

Jadłospis na okres 03.08.2020-07.08.2020

Jadłospis na okres 13.07.2020-17.07.2020

Jadłospis na okres 06.07.2020-10.07.2020

Jadłospis na okres 29.06.2020-3.07.2020

Jadłospis na okres 22.06.2020-26.06.2020

Jadłospis na okres 15.06.2020-19.06.2020

Jadłospis na okres 8.06.2020-12.06.2020

Jadłospis na okres 1.06.2020-5.06.2020

Jadłospis na okres 25.15.2020-29.05.2020

Jadłospis na okres 18.15.2020-22.05.2020

Jadłospis na okres 14.15.2020-15.05.2020


Call Now Button
Centrum Edukacji Twórczej

Drogi Użytkowniku, w ramach naszej strony stosujemy pliki cookies. Ich celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, w tym również dostosowanych do Twoich indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close