Rok szkolny 2017/2018

Rok szkolny 2016/2017

  • Gminny Konkurs Ortograficzny

    Gminny Konkurs Ortograficzny Mistrz Ortografii – Zuzanna Ankiersztejn wyróżnienia – Julia Łastowska, Aleksander Krawczyk
  • Wyniki olimpiady Olimpusek z języka angielskiego.

    Wyniki olimpiady Olimpusek z języka angielskiego. Wyniki olipiady z języka angielskiego – Olimpusek Klasa 1A Łucja Seliga – laureatka Klasa 1B Krystian Szponar – laureat Klasa 2B Zuzanna Walejewska – laureatka Aleksandra Pawłowska – laureatka Hubert Trojnar – laureat Klasa 3A Dominka Antkowiak – laureatka Klasa 3B Igor Krzymiński – laureat
  • Wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady z Języka Angielskiego FOX

    Wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady z Języka Angielskiego FOX w roku 2017: Kategoria BUNNIES (klasa 5) WIŚNIEWSKI IWO wynik dobry Kategoria KITTENS (klasy 3 i 4) SELIGA ALICJA laureat PIETRZYK WIKTORIA wynik bardzo dobry PIWOWARCZYK BARTEK wynik bardzo dobry KOWALCZYK PAWEŁ wynik bardzo dobry KRAWCZYK ALEKSANDER wynik bardzo dobry MAZUREK ALICJA wynik bardzo dobry ZAJC DOMINIK wynik […]
  • Zespół chłopców CET BRYZA Kolbudy Mistrzem Województwa Pomorskiego

    Zespół chłopców CET BRYZA Kolbudy Mistrzem Województwa Pomorskiego w koszykówce! 28.05 na hali ZSPiG w Kolbudach odbył się finał rozgrywek koszykówki chłopców w kategorii U10 (rocznik 2007). W półfinale zespół Bryzy Kolbudy wygrał z UKS Siódemką Sopot 56:26. W Finale nasi chłopcy zmierzyli się z drużyną SKS Sharks Gdynia. Po niezwykle zaciętym meczu Bryza pokonała […]
  • MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY KANGUR 2017.

    MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY KANGUR 2017. Wynik bardzo dobry: 1.Aleksandra Jurewicz 2.Jan Tesarski Wyróżnienia: 1.Aleksandra Mielczarek 2.Hubert Skamarski 3.Jan Sadowski 4.Nikodem Ślusarczyk 5.Filip Przybył 6.Alicja Seliga 7.Karolina Zawadzka 8.Olivia Stykuć – Gejner 9.Szymon Daraszkiewicz 10.Krzysztof Wyczlinski 11.Paweł Jacewicz 12.Iwo Wiśniewski
  • Wojewódzki Konkurs Fotograficzny

    Wojewódzki Konkurs Fotograficzny dla szkół podstawowych pt. Świat w biało-czerwonych barwach zorganizowany przez świetlicę przy Szkole Podstawowej nr 39 w Gdańsku – Kornelia Zientkiewicz z kl. III c zajęła II miejsce.
  • Laureaci XV Gminnego Konkursu Recytatorskiego

    XV Gminnym Konkurs Recytatorski zorganizowany przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Kolbudach: – Łucja Seliga z kl. I a – I miejsce w kategorii klas I – Aleksandra Mielczarek z kl. II b I miejsce w kategorii klas II – Hubert Skamarski z kl. II a II miejsce w kategorii klas II – Paweł Kowalczyk z […]
  • XV Gminny Konkurs Plastyczny pt: Mieszkańcy mojej wyobraźni.

    XV Gminny Konkurs Plastyczny pt: Mieszkańcy mojej wyobraźni. – galeria ilustracji do poezji i prozy dziecięcej zorganizowany przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Kolbudach wyróżnienia: – Lena Biskupska z kl. II b – Aleksandra Pawłowska z kl. II b – Natalia Sporek z kl. II b – Zofia Sienkiewicz z kl. II b – Aleksandra Jurewicz […]

Rok szkolny 2015/2016

  • III Mistrzostwa Szkoły Podstawowej CET w Szachach

    W III Mistrzostwach Szkoły Podstawowej CET w Szachach w kategorii „pierwszy rok nauczania” miejsce I zajął Dawid Karwowski, miejsce II – Paweł Rzodkiewicz, a miejsce III – Mateusz Stolarski; w kategorii „drugi, trzeci i czwarty rok nauczania” miejsce I zajął Jan Tesarski, miejsce II – Natan Kilarski, a miejsce III – Jakub Mielczarek.
  • „Najlepszy matematyk klas 3 SP gminy Kolbudy”

    W konkursie „Najlepszy matematyk klas 3 SP gminy Kolbudy” miejsce II zajęła Alicja Seliga, miejsce III zajęli Jakub Mielczarek i Jan Tesarski, a wyróżnienie zdobyli Szymon Daraszkiewicz i Michał Kowal.
  • Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „FOX”

    W Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „FOX” nagrodę zdobyli: Dawid Jarosz, Aleksandra Jurewicz, Wiktor Mięsikowski, Wiktoria Pietrzyk, Alicja Seliga, Olivia Stykuć-Gejner, Maciej Zając i Dominik Zajc
  • „Kangur Matematyczny”

    W tegorocznej edycji „Kangura Matematycznego” w kategorii klas 2 wyróżnienie zdobyli: Natan Kilarski, Lena Koniewska, Mieszko Miazga i Stanisław Żółtowski, w kategorii klas 3 wyróżnienie zdobyli: Szymon Daraszkiewicz, Aleksandra Jurewicz i Alicja Seliga, a w kategorii klas 4 wyróżnienie zdobył Iwo Wiśniewski.
  • Olimpiada „Olimpusek” z Języka Angielskiego

    W Olimpiadzie „Olimpusek” z Języka Angielskiego w kategorii klas 1 miejsce IV zdobyła Łucja Seliga; w kategorii klas 2 miejsce VI zdobył Maksymilian Pietrzykowski, miejsce VIII – Robert Lewandowski, miejsce IX – Julian Barański, miejsce XI – Witold Kaźmierowski, miejsce XII – Aleksander Krawczyk, miejsce XIII – Maja Polak, miejsce XIV – Jakub Gromowski, Pola […]
  • Recitation Contest „Poems Buy Heart” 2016

    W regionalnym konkursie recytatorskim „Poems Buy Heart” w kategoii klas 1 miejsce II zająła Nastazja van Zweden, a miejsce III – Łucja Seliga, w kategorii klas 2 miejsce II zajął Bazyli Wyborski, a wyróżnienie zdobyła Zuzanna Ankiersztejn, w kategorii klas 3 miejsce II zajął Jakub Moskal, a miejsce III – Wiktoria Pietrzyk.
  • XIV Gminny Konkurs Recytatorski

    W XIV Gminnym Konkursie Recytatorskim w kategorii klas 1 miejsce I zdobył Hubert Skamarski, miejsce III – Łucja Seliga, a wyróżnienie – Zofia Sienkiewicz, w kategorii klas 2 miejsce III zdobył Paweł Kowalczyk, a w kategorii klas 3 miejsce I zdobyła Alicja Seliga.
  • Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

    W IX Ogólnopolskim Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik” nagrodę główną zdobyli Szymon Daraszkiewicz i Marta Pawłowska, nagrody zdobyli: Jakub Gromowski, Alicja Seliga, Hubert Skamarski i Iwo Wiśniewski, a wyróżnienia zdobyli: Zuzanna Ankiersztejn, Jakub Gniewkowski, Malwina Pielacha, Dominika Przybył, Wiktoria Wiktor, Adam Ziółkowski, Jan Żółtowski i Stanisław Żółtowski.
  • III Turniej Finałowy „Edukacja przez Szachy w Szkole”

    W rozegranym w Warszawie III Turnieju Finałowym „Edukacja przez Szachy w Szkole” (ranga ogólnopolska) reprezentacja naszej szkoły zajęła 67. miejsce na 135 szkół. Skład zespołu: Krzysztof Chorębała, Dawid Karwowski, Dominik Kowalewski, Wiktor Mulica, Maksymilian Pepliński i Alan Rytlewski.
  • „Mały Sport – Wielka Zabawa”

    W regionalnych zawodach „Mały Sport – Wielka Zabawa” reprezentacje naszej szkoły zajęły II miejsce w kategorii klas 1, I miejsce w kategorii klas 2 i I miejsce w kategorii klas 3. Prezentujemy składy naszych drużyn: klasy 1 – Krzysztof Chorębała, Tymon Chudzik, Lena Falkiewicz, Adam Ferenc, Paulina Grechuta, Lena Hukała, Maja Hukała, Maja Kujawska, Hubert […]

Rok szkolny 2014/2015

  • Konkurs Języka Hiszpańskiego „Cervantesik”

    W Konkursie Języka Hiszpańskiego „Cervantesik” (ranga szkolna) w kategorii klas 1 miejsce I zajął Bartłomiej Piwowarczyk, miejsce II – Bazyli Wyborski, miejsce III – Kaja Ross, a wyróżnienia zdobyli: Dominika Antkowiak, Lena Koniewska, Igor Krzymiński, Wiktor Lasowski, Robert Lewandowski i Maksymilian Pietrzykowski, w kategorii klas 2 miejsce I zajęła Alicja Seliga, miejsce II – Aleksandra […]
  • Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „FOX”

    W Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „FOX” w kategorii „kittens” wynik bardzo dobry uzyskali Olga Kawka i Iwo Wiśniewski, a wynik dobry – Oskar Kukowski, Katarzyna Noska i Maciej Zając.
  • VIII Konkurs Przyrodniczy „Świetlik”

    W VIII Konkursie Przyrodniczym „Świetlik” nagrodę główną zdobyła Alicja Seliga, nagrody zdobyli: Zuzanna Ankiersztejn, Piotr Maśka i Dominika Przybył, a wyróżnienia zdobyli: Alexandra Dwojakowska, Kacper Jesionowski, Paweł Kowalczyk, Igor Krzymiński, Oskar Kukowski, Wiktor Lasowski, Alicja Mazurek, Agata Molenda, Bartłomiej Piwowarczyk, Kaja Ross, Iwo Sokołowski, Marta Sztyber, Iwo Wiśniewski, Bazyli Wyborski i Krzysztof Wyczlinski.
  • „Kangur Matematyczny”

    W tegorocznej edycji „Kangura Matematycznego” w kategorii klas 2 wyróżnienie zdobyli: Szymon Daraszkiewicz, Gabriela Gala, Alicja Seliga i Jan Tesarski.
  • II Mistrzostwa Szkoły Podstawowej CET w Szachach

    W II Mistrzostwach Szkoły Podstawowej CET w Szachach w kategorii klas 1 miejsce I zajęła Klara Werbińska, miejsce II – Natan Kilarski, a miejsce III – Witold Kaźmierowski; w kategorii klas 2, 3 miejsce I zajął Jan Tesarski, miejsce II – Jakub Mielczarek, a miejsce III – Oskar Kukowski.
  • Recitation Contest „Poems Buy Heart” 2015

    W regionalnym konkursie recytatorskim „Poems Buy Heart” w kategoii klas 1 miejsce I zajął Paweł Kowalczyk, w kategorii klas 2 miejsce I zajęła Alicja Seliga, a miejsce III – Magdalena Jung, w kategorii klas 3 miejsce I zajęła Amelia Rutkowska.
  • „Mały Sport – Wielka Zabawa”

    W regionalnych zawodach „Mały Sport – Wielka Zabawa” reprezentacje naszej szkoły zajęły I miejsce w kategorii klas 1, I miejsce w kategorii klas 2 i II miejsce w kategorii klas 3. Prezentujemy składy naszych drużyn: klasy 1 – Zuzanna Bukowska, Małgorzata Burek, Kacper Dobek, Kacper Jesionowski, Robert Lewandowski, Filip Łącz, Piotr Maśka, Maksymilian Pietrzykowski, Dominika […]
  • „Owoce i Warzywa w Szkole”

    Rozstrzygnięto szkolny konkurs „Owoce i Warzywa w Szkole”. Prezentujemy wyniki: miejsce I – Alexandra Dwojakowska i Oliwia Wójcicka, miejsce II – Krzysztof Wyczlinski, miejsce III – Maja Nasyrow i Pola Wellman, I wyróżnienie – Jakub Gromowski i Kornelia Zientkiewicz, II wyróżnienie – Magdalena Jung i Mariola Wittig.
  • „Mam Talent” 2015

    W tegorocznej edycji szkolnego konkursu „Mam Talent” zwyciężyli: w kategorii „prezentacja sceniczna” – Alicja Seliga, w kategorii „prezentacja artystyczna” – duet Sara Gniewkowska – Mariola Wittig, a w kategorii „prezentacja przestrzeni kreatywnej” – Magdalena Jung.
  • Konkurs „50 tysięcy”

    Reprezentacja naszej szkoły zdobyła I miejsce w konkursie „50 tysięcy”. Skład drużyny: Małgorzata Burek, Kacper Dobek, Zuzanna Dwojakowska, Kacper Jesionowski, Antoni Kowaluk, Michał Kursa, Robert Lewandowski, Filip Łącz, Piotr Maśka, Zuzanna Pawlik, Maksymilian Pietrzykowski, Dominika Przybył, Marta Sztyber, Klara Werbińska i Kornelia Zientkiewicz.
  • Olimpiada „Olimpusek” z Języka Angielskiego (sesja zimowa)

    W zimowej sesji Olimpiady „Olimpusek” z Języka Angielskiego w kategorii klas 1 miejsce IV zdobyła Kornelia Zientkiewicz, miejsce VI – Klara Werbińska i Bazyli Wyborski, miejsce VII – Tymoteusz Bartnik, Mikołaj Jacewicz i Witold Kaźmierowski, miejsce VIII – Lena Koniewska i Pola Szuchiewicz, miejsce IX – Jakub Jurkiewicz, Natan Kilarski, Filip Łącz, Bartłomiej Piwowarczyk, Dominika […]
  • XIII Gminny Konkurs Recytatorski

    W XIII Gminnym Konkursie Recytatorskim w kategorii klas 1 wyróżnienie zdobył Paweł Kowalczyk, w kategorii klas 2 miejsce II zdobyła Alicja Seliga, a w kategorii klas 3 wyróżnienie zdobyła Katarzyna Nosko.