Pani Ola

Języki obce fascynują mnie już od dzieciństwa. Z wielkim zainteresowaniem i łatwością poznawałam kolejne, natomiast jeszcze jako uczennica zaczęłam swoją przygodę z ich nauczaniem, co do dzisiaj sprawia mi ogromną radość.
Na swoich lekcjach pragnę przede wszystkim pokazać, że nauka języka może być przyjemna. Stosując różnego rodzaju gry i zabawy zachęcam swoich uczniów do aktywnego udziału w zajęciach. Staram się również nieustannie chwalić i motywować moich uczniów, co daje niesamowite efekty w nauce.
Prywatnie jestem matką trójki dzieci w wieku 14, 10 i 3 lat i z własnego doświadczenia znam zachowania, potrzeby oraz możliwości dzieci na różnych etapach nauki.
Doświadczenie zawodowe:
Jestem absolwentką Filologii Romańskiej na Uniwersytecie Gdański oraz studiów podyplomowych na Wydziale Zarządzania i Ekonomii na Politechnice Gdańskiej.
Od kilkunastu lat pracuję jako lektor języków obcych z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi.
Zainteresowania:
Bardzo dobrze posługuję się językiem niemieckim, hiszpańskim, francuskim oraz angielskim.
Lubię również podróżować, poznawać kolejne ciekawe miejsca i ludzi. Niesamowite wrażenie zrobiło na mnie ostatnio Lazurowe Wybrzeże oraz egzotyczna Tajlandia. Chętnie wracam do Barcelony- to jedno z moich ulubionych miast.
W wolnym czasie sięgam po dobrą książkę lub aktywnie spędzam czas, jeżdżąc z dziećmi na rowerze i rolkach, natomiast zimą na nartach lub łyżwach.

Informacje dodatkowe

  • nauczyciel języka niemieckiego

Oddział CET
Szkoła