Przedszkole

Dla wielu dzieci rozpoczęcie edukacji oraz wyjście z domu na kilka godzin bez rodziców jest doświadczeniem trudnym. Należy więc dołożyć wszelkich starań, aby ten przełom w życiu malucha przeszedł łagodnie. Można to uzyskać przede wszystkim dzięki odpowiedniej atmosferze w placówce, do której dziecko jest prowadzone.

Jeśli więc chcesz zapewnić swojej córce czy synowi odpowiedni start do nowego etapu życia, wybierz nasze Przedszkole w Kowalach koło Gdańska. Zapewniamy bowiem miłą atmosferę, wiele atrakcji, pełne bezpieczeństwo, jak również rozwój intelektualny malucha.

W ramach pobytu dzieci prowadzimy lekcje dwujęzyczne (niektóre z nich prowadzone są w całości w języku angielskim, co jest niezwykle skuteczną metodą). Oprócz tego proponujemy bogatą ofertę zajęć, w tym między innymi sportowych, tanecznych, muzyczno-rytmicznych czy z robotyki.

Zapewniamy stałą opiekę neurologopedyczną oraz psychologiczną. Regularnie organizujemy ciekawe warsztaty, konkursy czy wyjazdy. W naszym przedszkolu Twoje dziecko z pewnością nie będzie się nudzić!

Główną misją naszej placówki jest owocne przygotowanie optymistycznego przedszkolaka do dalszej edukacji oraz zdobywania świata jako człowiek świadomy swoich mocnych stron, pełen szacunku tolerancji do innych, a także optymistycznie patrzący na rzeczywistość i niezrażający się niepowodzeniami.

Zachęcamy rodziców z Gdańska do zapoznania się z ofertą naszego przedszkola w Kowalu oraz zapisania swojego dziecka na kolejny rok edukacji i zabawy. Z pewnością będzie to inwestycja w przyszłość Twojej pociechy, która z pewnością przyniesie owoce.